ראשי / פיתוח

כאשר מחפשים חברה שתבצע עבורכם פיתוח של אתר, מערכת web או אפליקציה, חשוב לבחור חברה שיש מאחוריה ניסיון רב שנים של פיתוח מערכות אלה ושיש ביכולתה להעמיד הון אנושי מנוסה, מיומן וקשוב, לכל אחד מן התפקידים הנדרשים לטובת ביצוע עבודה איכותית תוך עמידה בלוחות זמנים - אפיון המערכת, עיצוב, UX/UI, פיתוח ו QA.

אתם הגעתם למקום הנכון, אל חברת פיתוח שיש ביכולתה להעמיד צוות שיוכל לתכלל פיתוח מערכת מראשיתה ועד סופה, כל שנותר לכם הוא ליצור עימנו קשר עוד היום.  

 • פיתוח אתרים

  חברת קוואליש מתמחה באפיון, עיצב אתרים ופיתוח בהתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם. החל מפתרונות לעוסק הזעיר כגון אמנים, נותני שירות שונים, בעלי מקצועות חופשיים, דרך עסקים, מסעדות וחנויות ועד לאתרי סחר ותוכן מתקדמים לחברות ולגופים גדולים.

  [...]
  קראו עוד
 • פיתוח מערכת web הוא לחלוטין המגרש של הגדולים. יש הבדל מהותי בין בניית אתר, שלרוב מבוסס על מסגרת מוגדרת שאליה יוצקים את התוכן, ובין מערכת web, שבה מבוצעת הלכה למעשה הגדרה ובנייה של כלל המערכת ונדרש שיתוף פעולה משמעותי למול הלקוח תוך ישום תהליכים מורכבים.

  על מנת להקים מערכת שתבצע בדיוק וביעילות את המשימות שהוגדרו בחזון בניית המערכת, יש להשקיע מאמצים מרובים בכתיבה, חשיבה, ניתוח וישום של כל פרט ופרט מחלקי המערכת השונים.

   

   

  [...]
  קראו עוד
 • אז מה בדיוק אתם יודעים על פיתוח אפליקציות? אם אתם בעלי ניסיון ואין זה פרויקט פיתוח אפליקציה הראשון שאתם מבצעים, כל שעליכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר ולהתחיל את התהליך.

  למי מכם שטרם חווה תהליך של פיתוח אפליקציה, הרי שיש כמה שאלות שעליכם לענות לעצמכם בטרם תכנסו לתוך התהליך.

  החלטה לפיתוח אפליקציה נדרשת להשקל בכובד ראש, זאת משום שמדובר בתהליך משמעותי ומורכב, הן בהיבט התחייבות להשקעת זמן כמו גם בהיבט העלות הכלכלית של פרויקט מסוג זה.

  [...]
  קראו עוד

צרו איתנו קשר

בכל שאלה ובקשה לצורך קבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם

טקסט שיווקי / קישור

בבלוג שלנו תמצאו מידע מגוון מעולם הידע שלנו. מוזמנים לעקוב. קריאה מהנה