ראשי / פרסום ודיגיטל

מחלקת הדיגיטל של קוואליש מתמחה בפיתוח ועיצוב אתרים, ובתכנון, בנייה וניהול קמפיינים פרסומיים ברשת ומחוצה לה. זו ההזדמנות שלכם להזניק את הפעילות העסקית קדימה ולהתבלט אל מול המתחרים באמצעות מעטפת שיווקית מלאה משלב הרעיון ועד לביצוע.

 • ניהול רשתות חברתיות

  ניצול נוכחות הלקוחות הפוטנציאלים שלכם ברשתות חברתיות היא ההזדמנות שלכם להזניק את הפעילות העסקית קדימה ולהתבלט אל מול המתחרים. אנו מציעים מעטפת שיווקית מלאה לפרסום בפייסבוק, איסטגרם וברשתות חברתיות נוספות. פתרון מלא משלב הרעיון ועד לביצוע.

  [...]
  קראו עוד
 • קידום ממומן ואורגני

  אתר מרשים ככל שיהיה לא יניב פירות אם לא תגיעה אליו תנועה שוטפת (ולא פחות חשוב - רלוונטית) של גולשים. מחלקת הדיגיטל שלנו מתמחה בקידום ממומן ואורגני (SEO) במנועי חיפוש. קידום שמטרתו הגדלת התנועה לאתר העסק וכפועל יוצא - הגדלת ההכנסות והרווחים.

  [...]
  קראו עוד
 • מיתוג וגרפיקה

  מחלקת הגרפיקה בקוואליש מתמחה במיתוג חברות ומוצרים חדשים ורענון מיתוג קיים של חברות ותיקות. כל שירותי הקריאטיב, הגרפיקה וההפקה מוצעים לנוחיותכם תחת קורת גג אחת. משלב התכנון הראשוני ועד להשלמת תהליך הטמעת שפת המיתוג החדשה, הן פנימה בחברה עצמה והן החוצה כלפי לקוחותיכם.

  בחרו את השירות לו אתם נדרשים, שלחו אלינו פרטי התקשרות ואנו נחזור אליכם עם הצעה למיתוג מנצח -

  [...]
  קראו עוד
 • שיווק ופרסום

  אם אתם עדיין לא מפרסמים את העסק שלכם או שאינכם מרוצים מתוצאות השיווק והפרסום שלכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. בקוואליש נדאג לנתח עבורכם את המצב הקיים ולהציע לכם את התמהיל האידאלי לקידום ופרסום העסק תוך התחשבות באילוצי תקציב, תחרות, יתרונות וחסרונות המוצרים והשירותים שלכם ועוד.

  [...]
  קראו עוד
 • פרסום מסורתי ורכש מדיה

  חברת קוואליש מספקת מגוון רחב של שירותי פרסום וייעוץ במדיה הדיגיטלית למגוון רחב של עסקים. למרות שהמדיה הדיגיטלית מהווה חלק משמעותי יותר מעוגת תקציבי הפרסום עם כל שנה שחולפת, הרי שגם לפרסום מסורתי יש מקום. באם מדובר על פרסום ברדיו, בעיתונות, בשילוט חוצות ועוד... נדע לתכנן, לבצע ולמדוד עבורכם את מידת היעילות של מסע הפרסום.

  [...]
  קראו עוד

צרו איתנו קשר

בכל שאלה ובקשה לצורך קבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם

טקסט שיווקי / קישור

בבלוג שלנו תמצאו מידע מגוון מעולם הידע שלנו. מוזמנים לעקוב. קריאה מהנה