ראשי / פיתוח / פיתוח אפליקציות

אז מה בדיוק אתם יודעים על פיתוח אפליקציות? אם אתם בעלי ניסיון ואין זה פרויקט פיתוח אפליקציה הראשון שאתם מבצעים, כל שעליכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר ולהתחיל את התהליך.

למי מכם שטרם חווה תהליך של פיתוח אפליקציה, הרי שיש כמה שאלות שעליכם לענות לעצמכם בטרם תכנסו לתוך התהליך.

החלטה לפיתוח אפליקציה נדרשת להשקל בכובד ראש, זאת משום שמדובר בתהליך משמעותי ומורכב, הן בהיבט התחייבות להשקעת זמן כמו גם בהיבט העלות הכלכלית של פרויקט מסוג זה.

צרו איתנו קשר

בכל שאלה ובקשה לצורך קבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם

כדי להתחיל בפיתוח אפליקציה נידרש לאתגר אתכם במספר שאלות בסיסיות - מה המסר שאתם רוצים להעביר? כיצד ברצונכם להעביר את המסר? ומי קהל היעד שיעשה שימוש באפליקציה?

לאחר שעניתם על שאלות אלה, נרצה לדעת, האם אתם מכירים או שחשבתם על פתרונות אחרים שיענו על המטרות אותן ברצונכם להשיג באמצעות פיתוח אפליקציה? האם אתם מודעים לעלות של פיתוח אפליקציה למול פתרונות חלופיים?

בשלב הזה, יתחילו להתגבש בידכם הכלים בכדי להחליט האם פיתוח אפליקציה הוא הכיוון שבו ברצונכם להתקדם.

החלטנו להתקדם! מגיע השלב בו אנו לוקחים שאלות ונושאים כלליים ופורטים אותם לחלקים ופרטים. זה השלב שבו אנו מרחיבים את היריעה ונדרשים להכיר כל פרט בפעילות שלכם. מחקר מדוקדק זה והפרטים שיעלו ממנו ישמשו אותנו בשלב בו נכתוב את האפיון.

לפני שמתחילים באפיון, כדאי להעמיק ולחשוב מה הטכנולוגיה שבה ברצוננו לעשות שימוש. בשלב זה נציג בפניכם אפשרויות טכנולוגיות שונות ונפרט מהם היתרונות והחסרונות הקיימים בכל אחד.

הערה אחרונה טרם מתחילים באפיון - ממשק משתמש חשוב בכל פיתוח מערכת ואתר, אולם בפיתוח אפליקציות מדובר על לא פחות מלהיות או לחדול. באם ממשק המשתמש לא יהיה פשוט וקל להבנה ושימוש, הרי שכמעט באופן מיידי נראה שמספר ההורדות של האפליקציה כמו גם המשתמשים החוזרים אינו גדל בהתאם לתכנון או גרוע מכך קופא על שמריו או יורד. 

סוף סוף ניתן לגשת ולאפיין את האפלקציה. כאן למעשה מתחיל תהליך הפיתוח, שמתחיל באפיון, עובר לעיצוב ולאחריו הפיתוח, ומסתיים בתהליך QA.

טקסט שיווקי / קישור

בבלוג שלנו תמצאו מידע מגוון מעולם הידע שלנו. מוזמנים לעקוב. קריאה מהנה