ראשי / פיתוח / פיתוח מערכות web

פיתוח מערכת web הוא לחלוטין המגרש של הגדולים. יש הבדל מהותי בין בניית אתר, שלרוב מבוסס על מסגרת מוגדרת שאליה יוצקים את התוכן, ובין מערכת web, שבה מבוצעת הלכה למעשה הגדרה ובנייה של כלל המערכת ונדרש שיתוף פעולה משמעותי למול הלקוח תוך ישום תהליכים מורכבים.

על מנת להקים מערכת שתבצע בדיוק וביעילות את המשימות שהוגדרו בחזון בניית המערכת, יש להשקיע מאמצים מרובים בכתיבה, חשיבה, ניתוח וישום של כל פרט ופרט מחלקי המערכת השונים.

 

 

צרו איתנו קשר

בכל שאלה ובקשה לצורך קבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם

התהליך מתחיל באפיון המערכת והגדרה של כל חלק וממשק, כמו גם מערכת הקשרים בין חלקי המערכת השונים. לאחר השלמת תהליך האפיון, שבהתאם למורכבות המערכת יכול לארוך חודשים ארוכים, יש לעבור לשלב העיצוב שבו נגדיר כיצד תראה המערכת למשתמש הקצה.

עם סיום שלבי האפיון ועיצוב נתחיל בכתיבת הקוד, על מנת להפוך רעיונות והגדרות לממשי וישים. עם השלמת כתיבת המערכת ממתין לפנינו שלב משמעותי נוסף טרם אפשר להכריז על המערכת כמוכנה לפעולה - שלב QA הוא חשוב מעין כמוהו על מנת שנוכל לאשר כי המערכת שנמסרה ללקוח הנה נטולת תקלות, וכי קיימת התאמה מוחלטת בין הארכיטקטורה שהוגדרה בשלב האפיון והעיצוב לבין התוצר הסופי אותו כתבו המפתחים. בשלב זה יש לעבור על כל פרט, ממשק, מסמך ודוח, ולבצע תרגול בהפעלת המערכת על מנת להציף למחלקת הפיתוח תקלות אותן יש לתקן.

הגיע הרגע, המערכת עליה עמלנו תקופה ארוכה מוכנה למסירה ולהפעלה, לקוח נוסף זוכה במערכת שתשפר ותייעל תהליכי עבודה, ותביא לחיסכון ניכר בעלויות.

טקסט שיווקי / קישור

בבלוג שלנו תמצאו מידע מגוון מעולם הידע שלנו. מוזמנים לעקוב. קריאה מהנה