ראשי / דיגיטל / פרסום מסורתי ורכש מדיה

חברת קוואליש מספקת מגוון רחב של שירותי פרסום וייעוץ במדיה הדיגיטלית למגוון רחב של עסקים. למרות שהמדיה הדיגיטלית מהווה חלק משמעותי יותר מעוגת תקציבי הפרסום עם כל שנה שחולפת, הרי שגם לפרסום מסורתי יש מקום. באם מדובר על פרסום ברדיו, בעיתונות, בשילוט חוצות ועוד... נדע לתכנן, לבצע ולמדוד עבורכם את מידת היעילות של מסע הפרסום.

צרו איתנו קשר

בכל שאלה ובקשה לצורך קבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם

פרסום מסורתי לצורך חיזוק הפרסום הדיגיטלי

שיווק ופרסום של עסק הנם הרבה יותר מפעילות בסיסית של הפצת מידע על מוצרים או שירותים. שיווק ופרסום איכותיים כוללים פיתוח מערכת יחסים עם הצרכנים, בין אם מערכת היחסים לטווח קצר, כמו במקרה של רכישות מקריות חד פעמיות, ובין במערכות יחסים ארוכות טווח עבור לקוחות חוזרים שיתרמו ליציבות וצמיחת העסק.

על מנת ליצור מערכת יחסים עם הצרכנים יש לפגוש אותם במקומות שונים במהלך חיי היום יום שלהם לצורך חשיפה ויצירת מודעות. הערוצים הזמינים מגוונים וכוללים כמובן את ערוצי הדיגיטל השונים שיתרונם הוא בזמינות, במהירות השגת החשיפה ובמיקוד המדויק לקהלי המטרה השונים, אך במקרים מסויימים אלו לא מספקים ופרסום לעסק מחייב שימוש במדיות מסורתיות, כגון - רדיו, עיתונות (באם מקומית, ארצית או ממוקדת לפי תחומי עניין כגון מגזיני פנאי, בריאות, רכב ועוד), שלטי חוצות.

יש לכם צורך בפרסום מסורתי נקודתי חד פעמי או קבוע ושוטף?

מחלקת הגרפיקה, הקריאטיב ורכש המדיה שלנו עומדת לרשותכם. לפרטים, צרו איתנו קשר עוד היום.