ראשי / דיגיטל / שיווק ופרסום

אם אתם עדיין לא מפרסמים את העסק שלכם או שאינכם מרוצים מתוצאות השיווק והפרסום שלכם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. בקוואליש נדאג לנתח עבורכם את המצב הקיים ולהציע לכם את התמהיל האידאלי לקידום ופרסום העסק תוך התחשבות באילוצי תקציב, תחרות, יתרונות וחסרונות המוצרים והשירותים שלכם ועוד.

צרו איתנו קשר

בכל שאלה ובקשה לצורך קבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונשוב אליכם

שיווק ופרסום לצורך הגדלת ההכנסות

בעלי עסקים רבים ניגשים לתהליכי השיווק, הקידום והפרסום של העסק שלהם על בסיס חיקוי פעילויות שיווקיות של בעלי עסקים אחרים (מתחרים, ספקים וכדומה) ואף לעיתים קרובות על בסיס תחושות בטן. התוצאה לרוב - פרסום לא רלוונטי, לא ממוקד ותוצאות שאינן משרתות את צרכי העסק. בחינת המתחרים ואינטואיציה של בעל עסק הנה חשובה מאוד אך אינה מספיקה ומחוייבת בנוסף לה הסתכלות רחבה יותר לצורך בניית תוכנית שיווק יעילה ותכליתית.

לצורך מקסום האפקטיביות של תהליכי השיווק השונים יש צורך בהבנת היתרונות, החסרונות ויכולות העסק, כמו גם הכרת המתחרים.

שיווק נכון - מאיפה מתחילים?

שיווק מוגדר ככלל הפעילויות העסקיות אותן מבצע העסק לטובת מכירת המוצרים אותם הוא מספק. פעילות שיווקית יעילה אמורה להגדיל את הביקושים והדרישה למוצר ולכן תכנון ויישום פעילות שיווק הכרחי על מנת לייצר מכירות למוצר ו/או שירות. בעסקים קטנים ובינוניים, להם אין אפשרות לתפעל מחלקת שיווק מקצועית הפתרון היעיל ביותר הינו פניה לגוף חיצוני שיעזור בתכנון, ניהול ובקרת פעילויות השיווק.

הבנת הכלים העומדים לרשות העסק

אנחנו מקבלים פניות רבות מבעלי עסקים שבטוחים כי הם יודעים מה הם צריכים לעשות לצורך קידום העסק. הם פשוט משוכנעים שהם יודעים איך ואיפה לפרסם וצריכים "רק" גורם מקצועי שיוציא את הפרסום לפועל.

מאיפה הם בטוחים אתם שואלים? הם שמעו מחבר, ראו מתחרה... או אולי אפילו קראו בבלוג על שיטת פרסום חדשה שמבטיחה תוצאות (מיידיות!). דוגמאות לכך יש בלי די:

  • בעל עסק שמעוניין בפרסום בפייסבוק כי שמע ש"כולם נמצאים שם" למרות שאין זה נכון. במקרים מסויימים נמליץ על חשיפה מינימלית בפייסבוק אם בכלל והעברת מאמצי הפרסום לערוצים אחרים, מתאימים יותר ליצירת חשיפה אל מול הלקוחות הפוטנציאליים.
  • בעל עסק שרוצה לקדם את העסק שלו באופן אורגני מהסיבה ש"חבר שלי עושה SEO כבר שנים וזה עובד לו" אך אינו מבין שהתהליך מחייב אתר(!),  כן, פנו אלינו מתעניינים שרצו קידום אורגני אבל לא חשבו שצריך אתר בשביל זה...

איך נוכל לעזור לעסק שלכם?

שיווק היא מילה גדולה, ממש גדולה. לכל עסק צרכים משלו, משאבים משלו, יתרונות שניתן למנף וחסרונות איתם יש להתמודד. אנחנו בקוואליש נבחן את העסק שלכם ונעזור לכם לבנות תוכנית שיווק יעילה.

  • ניתוח המוצר והמותג של העסק – זיהוי חוזקות וחולשות, זיהוי הזדמנויות.
  • ניתוח המתחרים בשוק והפעילות שלהם בדיגיטל ומחוצה לו.
  • אפיון והגדרה מדויקת של קהל(י) היעד.
  • עיצוב, מיתוג ובניית שפה אחידה בכלל ערוצי הפרסום.
  • בחירת ערוצי הפרסום ובניית תוכנית מבוססת תקציב, זמנים, יעדים.
  • הוצאה לפועל של תוכנית השיווק והפרסום בערוצים הנבחרים.
  • מדידת תוצאות, שיפור ותיקון בהתאם לתוצאות ובהתאם לתוכנית שהוגדרה.

המחשבה שניתן לעשות את זה לבד, בתוך העסק ולחסוך עלויות אכן מפתה, אך בפועל, ברוב המקרים, תסתיים בבזבוז זמן וכסף. הידע והניסיון שלנו בתחום הייעוץ וההיכרות שלנו עם כלל ערוצי הפרסום יאפשרו לכם להתמקד בניהול העסק ולהשאיר לנו להוביל את תכנון השיווק, הביצוע וניתוח התוצאות.

זקוקים לתוכנית שיווק או פרסום

הידע והנסיון שלנו בייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים לצד ההכרות שלנו עם כלי הפרסום השונים הופכים אותנו לגורם משמעותיים לצורך הצלחת העסק שלכם. רוצים לשמוע עוד? צרו קשר.